O firmie Firma p.p.h.u. "Stal-Bud" s.c. powstała w 1997 roku. Położona jest z dala od centrum miasta co wpływa na dogodny dojazd oraz dowóz towarów do klienta. Rozpoczęcie działalności było kontynuacją kilkuletniego doświadczenia w branży budowlanej. Oferujemy kompleksową obsługę, a dla naszych stałych klientów atrakcyjne rabaty. Nasi pracownicy chętnie udzielą rad technologii budowy, oraz informacji na temat dostępnych produktów.


service_img

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w handlu materiałami budowlanymi oraz wyrobami hutniczymi. Ponadto firma prowadzi również sprzedaż takich materiałów jak: cement, wapno, kleje, materiały izolacyjne, chemia budowlana itp. Oferta handlowa obejmuje także pokrycia dachowe, tarcice, płyty i profile od budowy ścian gipsowo-kartonowych. Staramy się poszerzać naszą ofertę produktową, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych im materiałów w jednym punkcie. Nasza oferta obejmuje szeroką game materiałów, akcesoriów budowlanych oraz wyrobów hutniczych.Skontaktuj się z nami

Jeśli interesują Cię ceny lub parametry produktów, bądź chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o dostepności produktów, skontaktuj się z nami:

więcej